» اخبار

برگزاری نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌‌های هرمزگان

معاون روابط‌عمومی دفتر استاندار هرمزگان گفت: نیاز است واحدهای روابط عمومی در تمامی دستگاه‌‌های اجرایی نسبت به اطلاع‌رسانی دستاوردهای دولت طی سه سال اخیر توجه بیشتری داشته باشند.

تجلیل نیروی انتظامی از روابط عمومی های برتر استان کهگیلویه وبویراحمد

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن قدردانی از روابط عمومی هایی که بیشترین همکاری را با ناجا داشتنه اند،گفت: گسترش و ایجاد امنیت یک وظیفه ملی و همگانی است.

روابط عمومی ها برنامه کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشند

رئیس شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: روابط عمومی ها به عنوان مشاورانی امین برای مدیران با انعکاش مشکلات و نظر مردم می توانند به تقویت اعتماد عمومی به دستگاه و دولت کمک کنند.

۶۰ درصد روابط عمومی دستگاه های اجرایی قزوین تک نفره اداره می شوند

مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین گفت: ۶۰ درصد روابط عمومی های دستگاه ها تک نفره اداره می شوند و برخی کارهای دیگر را در کنار مسئولیت روابط عمومی انجام می دهند.

» یادداشت

چرا روابط عمومی برای فرآیند بازاریابی امروز ضروری است؟

از طریق پیشرفت در تکنولوژی و فراوانی ابزارهای دیجیتال، روابط عمومی هم اکنون می ­تواند تقاضا را به حرکت درآورد.; روابط عمومی از نقش منحصر به فرد خود در تعامل اولیه به نقطه اوج دراهداف چندگانه رسیده است.

روابط عمومی و بی شعوری

روابط عمومی برای سازمان دهی رفتار بی شعورانه تجارت در داد و ستد با مردم به وجود آمده است . تاکید روز افزون بر روی روابط عمومی، نسبی گرایی اخلاقی را چنان پروبال داده که حتی به رسوایی واترگیت هم به چشم یک کمدی ابلهانه نگاه می شود . هرمیون هانی کات در زندگی نامه اش با عنوان دروغ ها ، چاخان ها و روابط عمومی نشان می دهد که تا پیش از آنکه یاد بگیرد چطور...

9 دلیل برای عشق ورزیدن به حرفه روابط عمومی

احساس عجیبی است وقتی مشتری به شما زنگ می ­زند تا به شما بگوید به فروش نزدیک شده یا به دلیل پوشش خبری چشم انداز جدیدی را کشف کرده است. این قدرت روابط عمومی در عمل است. در روابط عمومی، آنچه ما امروز انجام می ­دهیم می ­تواند در آنچه فردا اتفاق می افتد تغییر ایجاد کند.

روابط عمومی شهرداری ها و اولویت های پیش رو

خوشبختانه در سالهای اخیر شاهدیم که روابط عمومی شهرداری ها به طور جدی در مسیر حرفه ای شدن و رسیدن به استانداردهای عرصه های ارتباطات، پژوهش در افکار عمومی، فناوری های نوین ارتباطی و اطلاعاتی؛ در حال گام برداشتن هستند و به طور مستمر در حال ارائه خدمات به عموم شهروندان، مدیران و کارکنان شهرداری ها و سازمان های همکار می باشند.

» بین الملل

» مقاله

شناخت عوامل موثر در توسعه روابط عمومی الکترونیک

این پژوهش با هدف شناخت عوامل مؤثر بر توسعه روابط عمومی الکترونیک، انجام شده است و در آن تاثیر عواملی نظیر زیر ساخت ها، نقش نیروی انسانی، فضای الکترونیک، نقش روابط عمومی به عنوان متغیرهای مستقل تاثیر گذار بر توسعه روابط عمومی الکترونیک مد نظر قرار گرفته است.

سه باور نادرست در حوزه روابط عمومی کدامند؟

شما یک کارگزار و فرد حرفه ­ای روابط عمومی هستید، نه یک دانشمند اطلاعات.; واقعیت: در دنیای تجارت امروز، لازم است که شما هم کارگزار روابط عمومی باشید و هم دانشمند اطلاعات.

روابط عمومی تجاری، به شرکت‌ها چه کمکی می‌کند؟

برای این که در دنیای پررقیب روابط عمومی تجاری، بتوانید موفق‌تر باشید، لازم است قدری دیدگاه خلاقانه و مدرنی داشته باشید.

» گزارش

بهترین کمپین های تبلیغاتی برندها در کریسمس / تبلیغات احساساتی!

کوکاکولا یکی از فعال ترین برندها در ارائه کمپین های تبلیغاتی در کریسمس امسال است. غول نوشیدنی جهان نوع جدیدی از در بطری را تولید کرده که مشتریان می توانند صدای شان را به مدت 30 ثانیه در آن ضبط کنند و به کسانی که دوست شان دارند، هدیه دهند.

شیوه های بازاریابی آنلاین در ایران / «اعتماد» اصل اول بازاریابی آنلاین

استفاده از ایمیل به عنوان ابزار مورد اعتماد بازاریابی در ایران خیلی کاربرد پیدا نکرده است. یعنی در کشور ما ایمیل هایی که برای افراد یا سازمان ها ارسال می شود کمتر مورد توجه قرار می گیرد. این در حالی است که وب سایت ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند

» تبلیغات و بازاریابی

5 روش تبلیغاتی جذاب در سال 2017

با شروع سال 2017، برندها باید به یافتن روش­ های جدید تبلیغ برای مخاطبانی ادامه دهند که از میزان حساسیت آنها نسبت به تبلیغات کاسته شده است.

استراتژی بازاریابی و تبلیغات جانسون اند جانسون که آن را یک شبه به موفقیت رساند

طی بررسی و تحقیقی که توسط J&J در مورد دیدگاه مصرف کنندگان صورت گرفت مشخص شد که برخی مشکلات از تبلیغات ناشی می شوند. آگاهی دهندگی یک تبلیغ باید طوری باشد که مصرف کنندگان بالقوه بتوانند از طریق آن، پیام تبلیغ را درک کرده و ویژگی های خاص برند را تمییز دهند.

نگاهی به سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

برگزاری دو نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی و چاپ و بسته بندی به فاصله دو هفته از یکدیگر اکثر شرکت کنندگان را در حالت دو دلی وتردید قرار داده بود زیرا حضور توام آنها در دو نمایشگاه با فاصله زمانی کوتاه، دشوار و حتی غیر ممکن بود و شرکت در یکی از این دو نمایشگاه موجب شد اکثر آنها، مشتریان بالقوه خود را در نمایشگاه دیگر از دست بدهند

یک گام فاصله پیروزی تا شکست کسب و کارهای ایرانی

امروزه به درستی می توان گفت که تبلیغات هزینه است. در گذشته حرف اغلب کارشناسان این بود که تبلیغات هزینه نیست و با نگاه سرمایه گذاری بایستی به این مقوله نگاه کرد اما دید کارشناسی مبتنی بر زمان و شرایط رقم می خورد. در حال حاضر اگر شرکتی از رسانه های تبلیغاتی هوشمندانه و بر پایه برنامه ریزی های بازاریابی استفاده نکند محکوم به شکست است.

» پایش اخبار تبلیغات و بازاریابی

وال استريت ژورنال:/ترامپ سرمايه گذاري در ايران را كند مي كند

پايگاه اينترنتي روزنامه وال استريت ژورنال در گزارشي نوشت: پيروزي "دونالد ترامپ" در انتخابات رياست جمهوري 2016 آمريكا، موجب شد سرمايه گذاري تجاري در ايران كند شود.

افت كمي و كيفي آب در فارس

استاندار فارس با اشاره به افت سطح منابع آب زيرزميني اين استان تا عمق 500 متري، از افت كيفي آب در نقاط مختلف اين استان نيز به عنوان يك مشكل ياد كرد.

» پنجره

تبلیغات خلاق آبمیوه‌گیری فیلیپس

فیلیپس به تازگی تبلیغات چاپی زیر را برای آبمیوه‌گیری خود منتشر کرده است.

تبلیغات خلاق مک دونالد

مک‌دونالد در کانادا تبلیغ چاپی زیر را برای فصل تابستان منتشر نموده است.

تبلیغات خلاق رادیو Matrix FM

رادیو Matrix FM که به پخش موسیقی آنلاین می پردازد، به تازگی تبلیغات چاپی زیر را منتشر نموده است. با خوشحالی از موسیقی لذت ببرید

تبلیغ خلاق یونیسف

یونیسف تبلیغات زیر را با شعار "شاید اینگونه، توجه کنید" در حمایت از کودکان جنگ‌زده‌ و فقیر سوریه، هایتی و اوگاندا منتشر نموده است.هر کودک روس، اهل هایتی یا اوگاندا، به اندازه‌ی کودکان سفیدپوست مهم است. به ما در مراقبت از آنها کمک کنید. عضوی از ما شوید.

بیلبورد خلاقانه کیت کت که بصورت نیمکت تا می شود

کیت کت در یکی از بیلبورد های خلاقانه خودش که قابلیت تا شدن و تبدیل شدن به یک نیمکت را داشت به مردم شانس برنده شدن یک دستگاه نکسوس 7 (Nexus 7) تنها با نشستن بر روی یکی از این نیمکت های خلاقانه و حضور داشتن در یک بازه زمانی خاص را می داد.

Powered by Payesh Design & Development © 2013 - 2017